Strona głównaGryAktualnościDead by Daylight otrzyma nowe postaci - z serii Resident Evil

Dead by Daylight otrzyma nowe postaci – z serii Resident Evil

15 czerwca w Dead by Daylight pojawi się zawartość związana z serią Resident Evil. Otrzymamy dwie znajome postaci survivorów oraz jednego zabójcę.

W trakcie pokazu przed premierą Resident Evil: Village Behaviour Interactive ogłosiło, że ich następna kolaboracja odbędzie się z Capcomem i przygotowany w ten sposób zostanie specjalny rozdział, poświęcony Resident Evil. Seria jest tak bogata w historie i postaci, że z pewnością autorzy mieli spory orzech do zgryzienia, ale w końcu podjęta została decyzja.

W Day by Daylight w ramach aktualizacji pojawią się Leon S. Kennedy oraz Jill Valentine, a zabójcą będzie oczywiście nie kto inny jak Nemesis. Zarówno Leon, Jill jak i Nemesis pojawią się oczywiście w wersjach, w jakich mogliśmy ich zobaczyć w niedawnych remake’ach. Do gry trafi też kolejna mapa, oczywiście wzorowana na posterunku policji Raccoon City z remake Resident Evil 2.

Zobacz: Poznajcie największego twardziela gier komputerowych – RESIDENT EVIL VILLAGE [recenzja]

To kolejna kolaboracja autorów gry z twórcami popularnych horrorów. Ostatnio Dead by Daylight nawiedzili między innymi Heather Mason oraz Piramidogłowy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię