Strona głównaWiadomościWszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na tryb Battle Royale w...

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na tryb Battle Royale w CS:GO

Co powiecie na tryb Battle Royale w Counter-Strike: Global Offensvie? Brzmi całkiem nieźle, prawda? Jeśli przeanalizujemy aktualizacje z ostatniego 1,5 roku, to okaże się, że Valve już od dawna nad czymś pracuje.

Po co tryb Battle Royale w CS:GO? Z powodu PUBG i Fortnite. To jedne z najpopularniejszych gier 2017 roku. Każdego dnia włącza je kilka milionów użytkowników na całym świecie. A skoro grają w te gry, to znaczy, że nie grają w CS-a, ani żadną inną produkcję Valve. Dla Gabe’a jest to niedopuszczalne. Niestety, Counter-Strike na ten moment nie ma do zaoferowania niczego, co przyciągnęłoby jednocześnie kilka milionów graczy. A skoro kogoś nie możesz pokonać, to lepiej do niego dołączyć.

Wiele wskazuje na to, że tryb Battle Royale ma szansę wkrótce pojawić się w CS:GO. Do takich wniosków można dojść po obejrzeniu materiału Valve News Network. Serwis przeanalizował 10 ostatnich aktualizacji. Najstarsza sięga maja 2016 roku. Już wtedy pojawiały się pierwsze elementy, które dają nadzieję na zupełnie nowy tryb.

Według Valve News Network już w maju 2016 roku pojawiły się w kodzie gry wzmianki o elementach, które do tej pory w grze się nie pojawiły. Kolejne były systematycznie dodawane w następnych aktualizacjach. Dotyczy to takich elementów jak chociażby: łuki, sonary, zastrzyki z adrenaliną, drony, spadochrony, nowe granaty, latarnie morskie, skrzynki z zaopatrzeniem, gogle z noktowizją czy wreszcie zupełnie nowej mapy o nazwie Island. W kodzie gry pojawia się też mnóstwo wzmianek na temat trybu Survival.

[you tube=OlufhvZI_pU]

Co byście powiedzieli na temat trybu Battle Royale w CS:GO? Jak dla mnie brzmi to rewelacyjnie.

Źródło: Valve News Network

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię