Strona głównaWiadomościWyciekły informacje o nowym dodatku do Destiny 2

Wyciekły informacje o nowym dodatku do Destiny 2

Po Klątwie Ozyrysa kolejnym dodatkiem do Destiny 2 ma być Gods of Mars. DLC, według najnowszych informacji, ma zadebiutować już w marcu 2018 roku.

Informacje o nowym dodatku pojawił się w sklepach PlayStation w Japonii oraz Stanach Zjednoczonych. Co prawda zostały już usunięte, ale jeden z użytkowników Reddita o pseudonimie GodsofMarsLeak zdążył zrobić zrzuty ekranów. Wynika z nich, że DLC o nazwie Gods of Mars zadebiutuje w marcu 2018 roku. Dodatek wprowadzi między innymi nową lokalizację o nazwie Lodowa Dolina Marsa.

Oprócz tego Bogowie Marsa to nowe bronie, zbroje, mapy, bossowie czy też misje fabularne, czyli dokładnie to samo, co otrzymaliśmy przy okazji premiery Klątwy Ozyrysa. W sklepie PlayStation widniała informacja, że do instalacji gry konieczne będzie co najmniej 68 GB wolnego miejsca na dysku. Mowa oczywiście o podstawowej wersji gry razem z dodatkiem, a nie samym DLC.

Poprzedni dodatek do gry – Klątwa Ozyrysa – wywołał sporo kontrowersji. Gracze, którzy nie zdecydowali się na zakup DLC stracili dostęp do misji, które wcześniej były dla nich dostępne. Z czasem Bungie przyznało się do błędu i oficjalnie przeprosiło.

Źródło: Gram.pl

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię