Strona głównaGryAktualności Wypróbuj Battlerite Royale za darmo

[Aktualizacja] Wypróbuj Battlerite Royale za darmo

We wrześniu tego roku do bezpłatnego MOBA Battlerite dołączył płatany Battlerite Royale który kosztuje prawie 90 zeta. Na szczęście od jutra do piątku będziemy mogli bezpłatnie wypróbować grę, aby nie kupować kota w worku.

Podczas darmowego tygodnia, który w tym przypadku trwa cztery dni, będziemy mogli przetestować całą zawartość gry wraz ze specjalnym trybem przygotowanym z okazji Halloween i zagrać ponad dwudziestoma grywalnymi postaciami. Battlerite Royale łączy w sobie to, co najlepsze w MOBA oraz Battle Royale. Postacie znany ze Battlerite walczą ze sobą na zasadach Battle Royale, czyli aż do ostatniego.

Aby wypróbować grę za darmo należy wejść TUTAJ. Pamiętajcie tylko, że „darmowy tydzień” rozpoczyna się od jutra i trwa do czwartku.

— AKTUALIZACJA —

Skontaktował się z nami wydawca gry ze świetną informacją. Darmowy tydzień został przedłużony i będzie trwał od 30.10 aż do 04.11 do godziny 20:00. DARMOWY TYDZIEŃ pokrywa się również promocją na Steam, dającą 30% zniżki na Battlerite Royale, która potrwa do 5 listopada do godziny 17:00.

Do 7 listopada potrwa również impreza Halloweenowa Curse Of The Night w Battlerite. W tym czasie gracze będą mogli zagrać na nowej mapie The Haunted Keep sprawdzając swoje szczecie w Trick or Treat Shrines, które daje losowe buffy lub debuffy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię