Strona głównaWiadomościWystartowały zapisy na konkurs dla modderów Case Mod World Series 2018

Wystartowały zapisy na konkurs dla modderów Case Mod World Series 2018

W tym roku powstaną kolejne dzieła sztuki na potrzeby popularnego konkursu na najpiękniejsze obudowy. Dokąd tym razem wyobraźnia zaprowadzi gamingowych rzemieślników?  

Krągłe kształty i seksowne spojrzenia obudów działają jak magnes na graczy. Pragniemy w końcu niepowtarzalnych przedmiotów, które wyróżnia elegancja i artystyczny design. Najlepsze z nich mogliśmy oglądać w ramach wielu konkursów organizowanych dla modderów, a jednym z najbardziej popularnych jest Case Mod World Series, którego „mecenasem” jest Cooler Master.

W tym roku startuje kolejna edycja CMWS 2018, toteż wszyscy zainteresowani mogą dołączyć do rywalizacji w 3 kategoriach: Tower Mod, Scratch Build, najlepsze chłodzenie. Do 15 marca będą trwać zapisy na tej stronie, więc jest jeszcze czas, by w głowie zrodziła się idea na niezwykłego blaszaka.

Od momentu zarejestrowania się uczestnicy zostaną zobligowani do prowadzenia publicznego workloga, w ramach którego będą chwalić się postępem prac nad oryginalnymi projektami. Faza ta potrwa aż do 1 maja, a tuż po przekroczeniu terminu do akcji wejdzie jury konkursu.

Najlepsi z najlepszych podczas finałów powalczą o sporą sumkę pieniędzy. Na razie nie wiadomo ile wynosi budżet przeznaczony na nagrody, ale nie powinno to być mniej, niż przy okazji poprzedniej odsłony konkursu, czyli 40 tys. dolarów.

Jeśli zapomnieliście już, jak wyglądały obudowy wyróżnione podczas ubiegłorocznej edycji CMWS, to zapraszamy do archiwum PC.       

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię