Strona głównaEsportCounter-StrikeGracze x-kom zrezygnowali z projektu AGO. Wiemy, kto weźmie udział w testach

Gracze x-kom zrezygnowali z projektu AGO. Wiemy, kto weźmie udział w testach

Jakub Szumielewicz – prezes x-kom AGO oraz Sebastian Krzepota – dyrektor sportowy x-kom AGO, opublikowało na fanpage’u drużyny krótkie wideo, w którym wyjaśnili kilka kwestii związanych z fuzją AGO Esports i x-kom Team. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, kto weźmie udział w nadchodzących testach.

Do testów x-kom AGO zostało zaproszonych kilku graczy, w tym wszyscy zawodnicy byłego już x-kom Team. Ci jednak nie zdecydowali się na skorzystanie z zaproszenia. Tym samym stomp, Innocent, reatz, oskarish i mono są od dzisiaj wolnymi zawodnikami i mają pełną dowolność w kwestiach biznesowych i esportowych.

– Niestety żaden z zawodników x-kom team nie przystąpił do naszego projektu. Chcemy jednak wyraźnie powiedzieć, że absolutnie to rozumiemy. Mamy do czynienia z sytuacją, w której pięciu rasowych zawodników osiąga wspólnie coraz lepszą formę, zgrało się ze sobą i chce dalej rywalizować w obecnym składzie. Naszą rolą nie jest natomiast to, by w jakikolwiek sposób powstrzymywać rozwój tej drużyny czy też na siłę przekonywać zawodników, by ją osłabiali. To jest więc bardzo dobry moment, by chłopakom życzyć powodzenia – stwierdził prezes organizacji.

Kto w takim razie zdecydował się na wzięcie udziału w testach? Lista jeszcze nie jest zamknięta, ale na ten moment chęć wyraziło tylko 7 zawodników (oprócz furlana i grubego). Są to:

  • mhl
  • hades
  • F1KU
  • crityourface
  • F1re
  • leman
  • Prism

Jak widać nie jest to szczególnie długa lista. Nie ma na niej praktycznie żadnych zawodników, którzy reprezentują barwy jakiejś organizacji. Jako jedynego można uznać Prisma, który reprezentuje aktualnie Pompa Team Black, ale – prawdę mówiąc – dawno nie widziałem zespołu w składzie i tak naprawdę nie wiem czy nadal istnieje. Wszyscy pozostali zawodnicy są bez kontaktów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię