Strona głównaWiadomościXbox FanFest 2020 - zapisy startują w poniedziałek

Xbox FanFest 2020 – zapisy startują w poniedziałek

Microsoft rozpoczął promowanie swojego corocznego spotkania z fanami Xbox FanFest 2020, tym razem jednak spotkanie to odbędzie się wirtualnie. Zapisy wystartują w poniedziałek, 12 października.

Informacje te Microsoft podał przez swój oficjalny kanał Twitter oraz wystartowała już strona internetowa dla tego wydarzenia Xbox FanFest 2020. Nawiązując do kolejnej wypowiedzi osób promujących to wydarzenie, to więcej szczegółów poznamy przed poniedziałkiem, zanim wystartują zapisy. Za to już w pierwszej informacji prasowej, jaką wypuścił Microsoft, możemy dowiedzieć się, jakim wydarzeniem ma być najnowsze spotkanie z fanami Xboxa.

Fani prosili, my dostarczamy. Xbox FanFest 2020, to wydarzenie łączone, część prezentacji odbędzie się tylko wirtualnie, a część na fizycznie, dodatkowo dla uczestników zostały przygotowane konkursy, pokazy przedpremierowe gier, szybkie wyprzedaże oraz gadżety związane z wydarzeniem

Wszyscy Ci, którzy zarejestrują się na Xbox FanFest 2020, poza ekskluzywnym dostępem do gadżetów i wydarzeń, jako bonus otrzymają 100 punktów Microsoft, w trakcie trwania eventu, będzie można zdobyć dodatkowe punkty.

Microsoft zaznacza, prawie do wszystkich atrakcji dostęp będzie darmowy, lecz będą też takie, do których trzeba będzie wykupić bilet.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię