Strona głównaGryXbox Game Pass Ultimate z darmowym pół rokiem Spotify Premium

Xbox Game Pass Ultimate z darmowym pół rokiem Spotify Premium

Jeśli polujecie na promocję dotyczącą abonamentu Spotify, a przy okazji gracie na Xboxie lub PC, poniższa wiadomość powinna Was mocno zainteresować. Teraz wykupując Xbox Game Pass Ultimate, dostaniecie pół roku Spotify Premium za darmo.

Xbox Game Pass Ultimate to tak naprawdę dwie usługi w jednej. Otrzymujemy w nim dostęp do ponad 100 gier do pobrania, w tym najnowszy hit, który pojawił się na konsoli Microsoftu – Gears 5. Oprócz tego Xbox Live Gold, czyli możliwość gry online. A teraz w cenie Xbox Game Pass Ultimate kolejny bonus – sześć miesięcy Spotify Premium za darmo.

Zobacz: Spotify usuwa często używaną funkcję aplikacji na Androida. Użytkownicy są wzburzeni

Pierwsze dwa miesiące subskrypcji Xbox Game Pass kosztują aktualnie dolara za każdy. Po tym okresie cena wzrasta do 15 dolarów za miesiąc. Po zakończeniu promocyjnego okresu pół roku możecie albo zrezygnować z abonamentu Spotify, albo przechodzicie na normalną cenę tej usługi, wynoszącą 10 dolarów miesięcznie. Ale nawet biorąc pod uwagę czekające nas później koszta, to promocja i tak wydaje się bardzo ciekawa. Zwykle bowiem Spotify oferuje jedynie dwu-, maksymalnie trzymiesięczne “okresy próbne. 

Jedyny warunek, by wziąć udział w promocji – trzeba być nowym użytkownikiem Spotify. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię