Strona głównaKonsoleXbox Series X - czasy ładowania gier w porównaniu do Xbox One

Xbox Series X – czasy ładowania gier w porównaniu do Xbox One

W zagranicznych mediach pojawiły się pierwsze testy Xbox Series X. Sądząc nawet po samych czasach ładowania, nadchodzą spore zmiany.

W nadchodzących miesiącach możemy spodziewać się więcej szczegółów dotyczących Xbox Series X. Zagraniczne media dostały już w swoje ręce konsolę nowej generacji Microsoftu i rozpoczęły testy.

Zobacz: Microsoft wypuszcza 1. dużą aktualizację MS Flight Simulatora

Jednym z najciekawszych jak na razie eksperymentów były czasy ładowania poszczególnych gier na nowej konsoli w porównaniu do standardowego Xbox One X. Chociaż w przypadkach pokroju Call of Duty: Warzone czy Evil Within 2 nie widać znaczącej różnicy, niektóre długie loadingi Series X skraca blisko o połowę.

Wystarczy spojrzeć chociażby na No Man’s Sky, gdzie ponad dwuminutowy loading na nowej generacji zajmuje nieco ponad półtorej minuty. Ogromną różnicę widać również w przypadku Warframe’a, Sea of Thieves oraz Red Dead Redemption 2.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceThe Verge
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię