Strona głównaGryAktualnościXbox Series Z - fan zaprojektował koncept przenośnego Xboxa

Xbox Series Z – fan zaprojektował koncept przenośnego Xboxa

Xbox Series S i X sprzedają się dobrze, a sam Microsoft nie ma na co narzekać. Niektórzy gracze wciąż oczekują od nich jeszcze więcej. 

Wśród nich jest bez wątpienia concept artist @imkashama, który na swoim TikToku zaprezentował ostatnio bardzo ciekawą koncepcję. Jego render nosi nazwę Xbox Series Z i prezentuje konsolę nowej generacji Microsoftu w wersji przenośnej.

Zobacz: Microsoft, Amazon i Google chcą przejąć kolejne studia deweloperskie

 

@imkashamaXBOX Series Z Portable 🕹 ##xbox ##xboxseries ##xboxseriesx ##gamingvideos♬ WUNNA – Gunna

Wideo szybko rozniosło się po naszej branży i zebrało mnóstwo pozytywnych komentarzy ze strony społeczności. Nic dziwnego. Nintendo pokazało zeszłym rokiem, że konsole przenośne to bardzo lukratywny biznes i produkt, który kusi wielu graczy.

Microsoft, podobnie jak Nintendo, ma też solidną bibliotekę gier nadających się na tego typu platformy. Doskonale pokazała to niedawna premiera xCloud. Niektóre tytuły z biblioteki Game Passa zyskują nawet, kiedy ogrywa się je na kanapie przez telewizorem czy w drodze do pracy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię