Strona głównaKonsolePlayStation 5: producent paneli wraca do gry i zapowiada, że nie boi...

PlayStation 5: producent paneli wraca do gry i zapowiada, że nie boi się pozwów

Firma CPM Shells wraca do sprzedaży customowych paneli dla PlayStation 5. Tym razem twierdząc, że nie staną się obiektem żadnych pozwów.

PlayStation 5 ma niewątpliwie unikalny design, ale to nie oznacza, że nie można go jeszcze bardziej “podkręcić” pod indywidualny gust gracza. Znalazła się nawet firma, która chciała pozwolić użytkownikom na większą swobodę doboru paneli dla konsoli, aż do akcji nie wkroczyło Sony z groźbą pozwu sądowego. Firma CPM Shells postanowiła jednak wrócić do akcji.

cmp-shells-playstation-5-god-of-war

CPM Shells zaczęło sprzedaż paneli dla PS5 w zeszłym roku i stało się popularnym miejscem dla wszystkich szukających tego rodzaju akcesoriów. Po groźbie pozwu firma anulowała wszystkie złożone do tamtej pory zamówienia. W międzyczasie próbowała jednak znaleźć sposób na wznowienie produkcji – i chyba im się udało.

Zobacz: PlayStation 5 – plotki mówią o ponad 3 milionach sprzedanych konsol

Aktualnie na stronie firmy dostępne są 3 designy. Jeden to zwykły, prosty, czarny panel za 49,99 dolarów, kolejny do CPM Blackout czyli coś podobnego jak poprzednio tylko z padem DualSense w zestawie (za 69,99 dolarów), natomiast trzeci to bundle Kratosa z symbolem God of War: Ragnarok. Ten również kosztuje 69,99 dolarów i posiada odpowiednio dopasowanego pada. Firma zapewnia, że tym razem zamówienia nie zostaną anulowane.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamerant
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię