Strona głównaWiadomościRozrywkaYouTube Music i YouTube Premium dostępne w Polsce! 3 miesiące za darmo

YouTube Music i YouTube Premium dostępne w Polsce! 3 miesiące za darmo

Aż chciałoby się powiedzieć – w końcu! Google oficjalnie udostępniło w Polsce usługi subskrypcyjne YouTube Music oraz YouTube Premium. Ceny abonamentów są przystosowane do Polskiego rynku i raczej nie odstraszają.

Na Zachodzie usługi YouTube Premium i YouTube Music są dostępne już od kilku lat. Przez wiele lat nauczyliśmy się, że dla Google’a Polska jest krajem drugiej lub nawet trzeciej kategorii. Dlatego wprowadzenie obu abonamentów cieszy w myśl zasady, że lepiej późno niż wcale. Ale co tak naprawdę dostaniemy?

YouTube Music w Polsce

Zacznijmy od YouTube Music. Za usługę zapłacimy 19,99 zł miesięcznie (29,99 zł w planie rodzinnym). W ramach tego otrzymamy między innymi dostęp do playlist, teledysków i muzyki dostosowanej do naszych preferencji. YouTube Music pozwala też na słuchanie w trybie offline (pliki są pobierane do pamięci urządzenia), a także słuchanie YouTube’a w tle, gdy wygaszony jest ekran smartfona (normalnie nie jest to możliwe, a przynajmniej w oryginalnej aplikacji YT).

YouTube Premium w Polsce

Bardziej rozbudowaną ofertą jest YouTube Premium. Tutaj w cenie 23,99 zł (35,99 zł w planie rodzinnym) dostajemy dostęp do YouTube Music oraz kilku dodatkowych elementów. To między innymi brak reklam we wszystkich filmach w serwisie, możliwość odtwarzania wideo w tle oraz w trybie offline, a także dostęp do oryginalnych filmów i seriali YouTube’a, produkowanych w ramach YouTube Originals.

Jeśli nie jesteście pewni czy YouTube Premium jest dla Was, to aktualnie trwa promocja, w ramach której usługę możecie przetestować za darmo i to aż przez 3 miesiące. Wystarczy przejść na stronę YouTube.com/Premium i aktywować abonament. Jeśli po 90 dniach będziecie chcieli zrezygnować, to nie zapomnijcie anulować subskrypcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGoogle
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię