Strona głównaGryWiedźmin: Edycja Rozszerzona do zdobycia za darmo

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona do zdobycia za darmo

Jeśli jakimś cudem nie macie jeszcze w swojej bibliotece gier pierwszego Wiedźmina, to teraz jest idealna okazja, aby nadrobić tą zaległość. Gra właśnie jest rozdawana zupełnie za darmo.

Nie wiem, czy jest w Polsce jeszcze jakiś gracz, który nie ma całej trylogii Wiedźmina w swojej bibliotece. Wszystkie gry wielokrotnie dostępne były w różnych promocjach, dzięki czemu można było zdobyć je naprawdę tanio lub nawet całkowicie za darmo. Teraz znowu nadarza się taka okazja w przypadku pierwszej odsłony i to w wersji rozszerzonej.

Zobacz: Przez błąd na Steamie gracze mieli grę za darmo

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona możecie zdobyć za darmo w sklepie GOG. Wystarczy tylko przejść na stronę i zapisać się do newslettera. Jeśli to zrobicie, to w podziękowaniu otrzymacie za darmo:

  • darmową beczkę z kartami do Gwinta
  • grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona!

Warto przypomnieć, że była to pierwsza gra z Geraltem z Rivii w roli głównej. Otrzymała ona bardzo wysokie oceny, ale nie cieszyła się aż tak dużą popularnością, jak trzecia odsłona. Nie zmienia to faktu, że jest to produkcja, w którą warto zagrać. Miejcie jednak na uwadze, że to gra, która powstała w 2008 roku, więc mocno już się zestarzała. W Edycji Rozszerzonej CD Projekt RED poprawili wiele elementów: dodali dodatkowych NPC-ów, ulepszyli kolory w wielu scenach, pozmieniali dialogi, a nawet dodali 200 nowych animacji.

Zobacz: Serial Wiedźmin – wyciekła prawdopodobna data premiery

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię