Strona głównaWiadomościZ Archiwum X w końcu trafia na Amazon Prime Video

Z Archiwum X w końcu trafia na Amazon Prime Video

Z Archiwum X było pierwszym serialem “innym niż wszystkie”. To od niego zaczęła się przygoda całych pokoleń z serialami. Teraz pora na powrót.

Serialowa biblioteka Amazon Prime Video dostała dzisiaj sporą aktualizację bazy. Chyba najważniejszym z nowych seriali, który swego czasu stał się kultowy dla całego pokolenia widzów, jest The X-Files.

Z Archiwum X

Kultowy serial science-fiction, opowiadający o przygodach pary agentów FBI, śledzących zjawiska paranormalne, doczekał się 11 sezonów. Na fali popularności powstały także filmy fabularne oraz książki. Z Archiwum X było już wcześniej dostępne w kilku bibliotekach VOD w Polsce, ale polski lektor mocno psuł w nich klimat. Teraz będziemy mogli zobaczyć przygody Muldera i Scully w oryginalnej ścieżce dźwiękowej.

Zobacz: Wiedźmin – Netflix udostępnia materiały zza kulis

Oprócz popularnego The X-Files, do Amazon Prime Video trafił serial American Horror Story, serialowy horror, który cechował fakt, że każdy sezon to kompletnie inna historia i bohaterowie. Poza wspomnianymi, widzowie będą mogli zobaczyć także Glee, Buffy: Postrach Wampirów, Homeland, Synów Anarchii i Współczesną rodzinę. Ponadto, nowe odcinki The Boys i All or Nothing: Tottenham Hotspur.

Oglądaliście Z Archiwum X, gdy po raz pierwszy zagościło w polskiej telewizji? Jeśli nie, to gorąco polecamy!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię