Strona głównaGryAktualnościZamknięta beta GOG Galaxy 2.0 wystartowała

Zamknięta beta GOG Galaxy 2.0 wystartowała

Rozpoczynają się zamknięte beta testy GOG Galaxy 2.0, która była zapowiedziana w zeszłym miesiącu. Nowy GOG pozwoli na połączenie bibliotek gier z różnych platform. Pierwsi użytkownicy otrzymują już zaproszenia do pobrania aplikacji.

O planach wprowadzenia nowej wersji aplikacji GOG Galaxy informowaliśmy w zeszłym miesiącu. Osoby chętne mogły zapisać się wtedy do wzięcia udziału w zamkniętych beta testach. Dzisiaj pierwsi gracze otrzymują już linki do pobrania aplikacji. Są one rozsyłane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Gracze mają za zadanie przetestować najważniejsze funkcje nowej aplikacji, czyli integrację platform oraz uruchamianie gier na PC, i zarządzenie biblioteką gier.

Zobacz: GOG ruszył z letnią wyprzedażą – darmowa gra i świetne promocje

Ekipa GOG zachęca do przekazywania opinii, podkreśla jednak, że jest to wczesna wersja aplikacji, co może powodować błędy. Jeżeli również jesteście zainteresowani wzięciem udziału w testach, to nic straconego wystarczy wejść TUTAJ i zapisać się.

Zobacz: GOG Galaxy 2.0 – jeden launcher, który zastąpi wszystkie inne

Co daje GOG Galaxy 2.0?

Nowa wersja GOG Galaxy umożliwi importowanie biblioteki gier z innych aplikacji, dzięki czemu wszystkie będziemy mieli w jednym miejscu. Będzie można uruchamiać je również z jednego miejsca. Dotyczy to oczywiście tylko gier PC.

Co więcej aplikacja będzie śledzić statystyki, osiągnięcia oraz czas rozgrywki. Ponadto umożliwi kontakt ze znajomymi, na wszystkich platformach, podgląd ich aktywności i wyświetlanie przyjaciół. Mówiąc krótko wszystko będziemy mieli pod ręką. W późniejszym terminie ma zostać dodana opcja śledzenia premier i propozycje gier ogrywanych przez przyjaciół oraz znanych członków społeczności.

A Wy zapisaliście się do testów?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię