Strona głównaWiadomościZamówienia przedpremierowe na kolekcjonerskie edycje Far Cry 5 w sklepie Ubisoft Store...

Zamówienia przedpremierowe na kolekcjonerskie edycje Far Cry 5 w sklepie Ubisoft Store nie zostaną zrealizowane!

Ubisoft Store masowo rozesłał do swoich klientów przeprosiny z powodu błędu w systemie sprzedaży. Gracze, którzy zdążyli wykonać wtenczas zamówienie nie otrzymają kolekcjonerskiej wersji Far Cry 5. 

Niedługo po prezentacji Far Cry 5 na targach E3 w ofercie Ubisoft Store pojawiła się jej kolekcjonerska wersja do nabycia w ramach preorder. Wszyscy byli tą informacją poruszeni, ale nie tylko przez wzgląd na chęć jak najszybszego zagrania w nowego FPS-a, ale też z powodu bardzo atrakcyjnej ceny.

Administratorzy sklepu internetowego nie zauważyli, że po stronie użytkowników edycja The Father Edition kosztuje zaledwie 109,99 zł (docelowo 439,90 zł). Na żer ruszyło stado wygłodniałych graczy bez oporu zamawiając nawet dwie sztuki kolekcjonerki. Błąd wykryto jeszcze tego samego dnia i usunięto, lecz w panelu sprzedaży nadal wisiały złożone zamówienia.

Niestety dla graczy, w systemie dystrybucji pojawiła się oryginalna cena, a wszelkie preordery zostały anulowane. Do (nie)szczęśliwców rozesłano wiadomość z przeprosinami. Jednak Ubisoft chcąc załagodzić powstały zgryz, zaoferował rabat w wysokości 10 euro na dostępne w sklepie produkty przedpremierowe.

 

Źródło: łowcygier

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię