Strona głównaKonsoleZapowiedź State of Decay 3 na Xbox Showcase?

Zapowiedź State of Decay 3 na Xbox Showcase?

Według najnowszego przecieku podczas Xbox Showcase zostanie zaprezentowany State of Decay 3. Będzie to oczywiście jedna z wielu gier jaką zobaczymy podczas nadchodzącej imprezy.

Według informacji przekazanych przez gematsu na Twitterze, deweloper Undead Labs najwyraźniej przypadkowo ujawnił wiadomość na temat State of Decay 3. Co więcej umieścił link do pakietu prasowego na swojej stronie z ofertami pracy. Link, według gematsu, prowadził do informacji prasowej, w której częściowo czytamy:

Undead Labs ujawniło swoją nową markę podczas wyczekiwanej prezentacji Xbox Showcase 9 czerwca w najnowszym zwiastunie State of Decay 3.

Strona z ofertami pracy Undead Labs została jednak szybko usunięta po zauważeniu wycieku. Strona główna witryny jest nadal dostępna, ale pasek nawigacyjny u góry strony, który zawierał zakładkę praca, nie ma już żadnych aktywnych linków.

To bardzo dobra wiadomość dla fanów tej serii, ponieważ będzie to pierwsza informacja od lat na temat długo oczekiwanego sequela. Ostatni zwiastun, który otrzymaliśmy został zaprezentowany podczas Xbox Showcase w lipcu 2020 roku, gdzie Undead Labs ujawniło, że gra jest w wczesnej fazie rozwoju. Od tamtego czasu było niewiele aktualizacji, a gra nie pojawiła się na zeszłorocznym letnim Xbox Showcase. Nadal czekamy na przybliżenie daty premiery.

State of Decay 3 to tylko jeden z wielu tytułów, które wyciekły przed Xbox Showcase. Wcześniej pojawiły się m.in. przecieki na temat kolejnej części Doom (która podobno nazywa się Doom: The Dark Ages i zostanie ogłoszona również na PS5) oraz Gears of War 6.

A Xbox Showcase startuje już dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię