Strona głównaEsportZeus: „Zrobiłem wszystko co w mojej mocy, aby uratować drużynę”

Zeus: „Zrobiłem wszystko co w mojej mocy, aby uratować drużynę”

Wczoraj gruchnęła informacja o powrocie Zeusa i seizeda do Natus Vincere. Informacja była o tyle zaskakująca, że pierwszy z nich odszedł z Gambit, czyli zwycięzcy ostatniego Majora. Krótko po ogłoszeniu Danylo ‘Zeus’ Teslenko udzielił wywiadu serwisowi HLTV.org.

Zeus w trakcie rozmowy przyznał, że atmosfera w Gambit nie była najlepsza przed Majorem. Drużyna nie dogadywała się najlepiej. Głównym problemem było różne podejście do treningów. Zawodnicy byli wręcz bliscy rozstania, ale ostatecznie udało im się porozumieć. Na Majorze z meczu na mecz grało im się coraz lepiej i po zwycięstwie z Astralis wiedzieli, że wygrają ten turniej.

Niestety, sytuacja pogorszyła się po Majorze. Zeus i trener Kane nie mogli wziąć udziału w weselu H0bbita. Po nim reszta zawodników ogłosiła, że Kane nie jest im już potrzebny i chcą się go pozbyć. Danylo kompletnie się z tym nie zgadzał. – W ciągu 2 kolejnych dni starałem się ich przekonywać, mówiłem czemu to zła decyzja. Ostrzegłem ich, że jeśli wyrzucą Kane’a, to ja też odchodzę. W moim przekonaniu zrobiłem wszystko, aby uratować drużynę. Jednak ich decyzja była nieodwracalna – powiedział Zeus.

Zawodnik odniósł się także do problemów, z którymi ostatnio zmagało się NaVi. Jego zdaniem drużyna źle trenowała, a seizedowi brakowało doświadczenia w roli prowadzącego. Zeus przyznał, że ma już plan i nie boi się współpracy z S1mplem, ponieważ wie, że ten uwielbia ciężko pracować, a przede wszystkim wygrywać i to mu wystarczy. Cały wywiad w języku angielskim można przeczytać na stronie HLTV.org.

Źródło: HLTV.org

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię