Strona głównaGryAktualnościZmiany w Super Smash Bros. Ultimate. Nowa postać i tryb budowania map

Zmiany w Super Smash Bros. Ultimate. Nowa postać i tryb budowania map

Okazuje się, że Joker z Persona 5 to tylko jedna z drobnych rewolucji, jakie Nintendo zaplanowało dla swojej bijatyki.

Jeszcze wczoraj aktualizowaliśmy Nintendo Switcha, jutro przyjdzie czas na pobranie łatki patcha do Super Smash Bros. Ultimate. Wczoraj na kanale Nintendo pojawił się 15-minutowy materiał podsumowujący nadchodzący do gry content.

Najważniejsza dla wielu informacja z całego powyższego wideo to Joker. Postać z Persona 5 wreszcie pojawi się na serwerach Smasha, a razem z nim nowy stage oraz kilka dodatkowych utworów do ścieżki dźwiękowej. Swoje ręce na Jokerze możecie położyć na dwa różne sposoby. Pierwszy z nich to Challenger Pack 1: Joker DLC, a drugi to Fighter Pass, gwarantujący dostęp zarówno do jutrzejszej premiery nowego bohatera, jak i kolejnych, które w przyszłości pojawią się w Smashu.

Zobacz: Gracz z Reddita odkrył jak zmienić najsłabszą postać Super Smash Bros. Ultimate w wymiatacza

To jednak nie wszystko. W ramach potężnej aktualizacji 3.0 Smash doczeka się również Stage Buildera oraz edytora filmów wideo. Obie funkcje działają dokładnie tak, jak Wam się wydaje. Pierwsza z nich pozwoli puścić wodze fantazji i stworzyć swoją własną arenę do walki, a druga wprowadzi możliwość tworzenia montaży z zapisanych na konsoli fragmentów gry.

Aplikacja Nintendo Switch Online zostanie również zaktualizowana o zakładkę Smash World, gdzie gracze będą mogli dzielić się swoimi dokonaniami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię