Strona głównaWiadomościRozrywkaCzy w Star Wars: The Rise of Skywalker dowiemy się, kim są...

Czy w Star Wars: The Rise of Skywalker dowiemy się, kim są rodzice Rey? Znamy odpowiedź reżysera

Im bliżej premiery, tym więcej pytań zaczyna kłębić się w głowach fanów. Jedno z nich zadano niedawno J.J. Abramsowi.

Mówiąc konkretniej, zadała Paula Faris z ABC News podczas krótkiej rozmowy z reżyserem w Chicago. Skoro ostatnio dowiedzieliśmy się szczegółów odnośnie nowej gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen, przyszedł czas na film. Oprócz prostych pytań o genezę tytułu czy żartów o surowych karach za zdradzanie szczegółów z planu przez jego obsadę, Paula postanowiła bezpośrednio zapytać o to, czy grudniowa premiera przyniesie nam jakieś szczegóły odnośnie pochodzenia Rey.

Zobacz: Lucasfilm planuje przyszłość serii Star Wars na kolejne 10 lat

Jak się pewnie domyślacie, zwyczajne „tak” czy „nie” byłoby odpowiedzią zdecydowanie za mało tajemniczą. Zamiast tego Abrams powiedział krótko o tym, że ekipa pracująca nad Rise of Skywalker w pełni zdaje sobie sprawę z oczekiwań względem zakończenia. Jedną z odpowiedzi, której potencjalnie spodziewają się fani na końcu filmu jest właśnie przeszłość Rey.

Ponadto, następna odsłona Gwiezdnych Wojen będzie nie tylko zakończeniem nowej trylogii, ale również Sagi Skywalkera, która rozpoczęła się w 1977 roku. Reżyser zdaje sobie sprawę z oczekiwań, jakie pokładane są w jego kolejnym filmie, planuje uhonorować poprzednie produkcje, a wywiad kończy, mówiąc, że w nadchodzącej historii jest znacznie więcej, niż się spodziewamy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceABC News
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię