Strona głównaGryAktualnościZnalazł sposób jak grać całą drużyną w Rainbow Six Siege. Gracze go...

Znalazł sposób jak grać całą drużyną w Rainbow Six Siege. Gracze go nienawidzą

Nie masz kolegów do wspólnej gry w Rainbow Six Siege? A może masz już ich dość, ale nie chcesz grać z randomami? Jeden z Youtuberów znalazł rozwiązanie tego problemu i podzielił się nim ze społecznością. Teraz gra sam całą drużyną również w mecze rankingowe.

Tytuł artykułu to oczywiście mały żarcik, ale temat jest jak najbardziej poważny. Na swoim kanale Youtube gracz Basically Homeless umieścił film pokazujący jak grać samemu w Rainbow Six Siege kierując całą drużyną. Rozwiązanie jest bajecznie proste, choć może być kłopotliwe w realizacji. Wszystko, czego potrzebujemy, to pięć komputerów, pięć kopii gry oraz odpowiedni przełącznik rozdzielający sygnał z klawiatury i myszy na wszystkie maszyny. Potem wystarczy wyciszyć dźwięki lub uodpornić się na hałas jaki będzie generowała gra i gotowe. A jeżeli nie chcecie wchodzić w tak ekstremalne i kosztowne rozwiązania, zobaczcie jak to wygląda w praktyce.

Zobacz: Rainbow Six Quarantine – zupełnie nowy poziom rozgrywki kooperacyjnej

Zobacz: Rainbow Six Siege zostanie przeniesiony na kolejną generację. Ubisoft nie planuje sequela

Wygląda to dość karkołomnie i koszty takiej rozgrywki są ogromne. Podobnych metod używali gracze WoW-a, więc nie jest to pierwszyzna. A Wy jak oceniacie takie granie? Czy możemy to traktować formie oszustwa? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceyoutube
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Na tą chwilę a jestem początkującym graczem w Rainbow Six Siege jest dla mnie problemem znania języka innego niż polski. Fajnie by było jakby w grze Sztuczna Inteligencja tłumaczyła wszystkie języki na wszystkie języki w czasie rzeczywistym. Oczywiście języki mówione z zerowym opóźnieniem. Z barwą i tonacją gracza tak jak on mówi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię