Strona głównaWiadomościZnamy datę premiery Star Wars Battlefront II

Znamy datę premiery Star Wars Battlefront II

Star Wars Battlefront okazało się całkiem udanym produktem. Nikogo nie powinno zatem dziwić, że EA oraz DICE od dawna pracują na drugą częścią. Co więcej, właśnie poznaliśmy oficjalną datę premiery Star War Battlefront II.

Star Wars Battlefront II ma znacząco różnić się od pierwszego wydania. Przede wszystkim druga odsłona zostanie wzbogacona o pełnoprawny tryb dla jednego gracza, którego tak brakowało w jedynce. Wcielimy się w nim w Iden Versio – komandor jednostki specjalnej Imperium o nazwie Inferno Squad. Fabuła będzie obejmować 30 lat między zniszczeniem drugiej Gwiazdy Śmierci, a początkiem Najwyższego Porządku (First Order). W trakcie kampanii napotkamy na wiele postaci znanych z uniwersum Gwiezdnych Wojen, w tym między innymi Luke’a Skywalkera, Darth Maula, Yodę, czy też Kylo Rena.

Oczywiście nie zabraknie też trybu dla wielu graczy. Po raz kolejny stoczymy pojedynki na wielu mapach, znanych ze świata Star Wars. Niektóre z nich pozwolą na jednoczesną grę nawet 40 graczy. Co ciekawe, w drugiej części walki nie będą odbywać się tylko na powierzchniach planet. DICE i EA miały przygotować także pojedynki w kosmosie, gdzie gracze staną za sterami między innymi X-Wingów.

Twórcy przygotowali kilka dodatków dla wszystkich tych, którzy zdecydują się zakupić grę w przedsprzedaży. Otrzymają oni między innymi modyfikatory umiejętności oraz nowe skórki dla Rey i Kylo Rena (inspirowane filmem Ostatni Jedi), a także dostęp do Falcona Millenium, którego będzie można używać w walce. Nabywcy gry w wersji Deluxe Edition otrzymają także usprawnione wersje jednostek Szturmowców oraz dostęp do wszystkich broni i modyfikacji. Poza tym będą mogli zagrać 3 dni przed innymi użytkownikami. Star Wars Battlefront II ma zadebiutować 17 listopada, czyli dokładnie 2 lata po pierwszej części. Gra zostanie wydana na PC (Origin), PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: Tom’s Hardware

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię