Strona głównaEsportZnamy finalistów Polskiej Ligi Esportowej. Izako Boars wskakują na miejsce Team Kinguin

Znamy finalistów Polskiej Ligi Esportowej. Izako Boars wskakują na miejsce Team Kinguin

W kolejnym sezonie Polskiej Ligi Esportowej wszystko jest już jasne. Zarówno w rywalizacji League of Legends jak i Counter-Strike: Global Offensive wiemy już kto wystąpi na LAN-owych finałach w Kielcach.

W zmaganiach League of Legends pewne wyjazdu są: Illuminar Gaming, Młodzi Esports, którzy przegrali jedynie z obrońcami tytułu mistrzowskiego z poprzedniego sezonu, Adive oraz Pompa Team. Co ciekawe, do ostatniej kolejki wahały się losy drużyn, które miały szansę na dwa ostatnie sloty. Ostatecznie największymi przegranymi fazy zasadniczej PLE League of Legends jest Team Ascent, który do czwartej drużyny stracił zaledwie jeden punkt.

Przejdźmy do zmagań drużyn w lidze CS:GO. Tutaj już od pewnego czasu pewni udziału w finałach byli zawodnicy Team Kinguin. Po ostatniej kolejce dołączyły do nich: AGO Esports, Codewise Unicorns oraz tomorrow.gg, a na pechowym, piątym miejscu znaleźli się zawodnicy Izako Boars. Ale… w tym miejscu nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Okazało się, że Pingwiny nie będą mogły pojawić się w Kielcach, ponieważ w tym samym czasie rozgrywają europejskie finały ZOTAC Masters Cup, na które niedawno udało im się awansować. Tym samym na zwolnione miejsce wskakują zawodnicy organizacji Piotra “Izaka” Skowyrskiego.

Finały Polskiej Ligi Esportowej odbędą się 23 i 24 czerwca, a wstęp na to wydarzenie jest darmowy. Kto Waszym zdaniem wygra obie rywalizacje?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię