Strona głównaWiadomościHardwareZnamy polskie ceny kart RTX 3080

Znamy polskie ceny kart RTX 3080

W internetowych sklepach pojawiają się już nowe karty od wielu różnych producentów. Oto ile przyjdzie nam zapłacić za RTX 3080.

Prezentacja Nvidii głośnym echem rozniosła się po branży gamingowej. Płakali świeżo upieczeni posiadacze 2080 Ti, a na potencjalny upgrade cieszyła się cała reszta. Teraz poznaliśmy z kolei ceny tej najbardziej ekscytującej z pokazanych ostatnio kart, RTX 3080.

Zobacz: RTX 3080 ma zapewnić 100FPS przy rozdzielczości 4K

W polskim sklepie internetowym X-Kom dostępnych jest już 12 różnych kart od pięciu różnych producentów. Własne edycje nowych 3080 ujawnili już ASUS, Gainward, Gigabyte, Palit oraz Zotac.

Najbardziej zaszalał tutaj zdecydowanie ASUS, który dla swoich klientów przygotował aż cztery wersje tej samej karty. Ich ceny zaczynają się już od 3279zł, a kończą na 4269zł. Na jedną propozycję zdecydowali się Palit i Zotac, których karty znajdują się mniej więcej na środkowej półce cenowej.

Gainward, Gigabyte i MSI z kolei mają już w sprzedaży po dwie wersje karty RTX 3080. Ich silniejsze wersje zazwyczaj kosztują ok. 3800zł, a słabsze można zamówić już za ok. 3200zł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTabletowo
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię