Strona głównaGryAktualnościZnamy potencjalną datę reveala Call of Duty 2020

Znamy potencjalną datę reveala Call of Duty 2020

Nowe informacje dotyczące ogłoszenia Call of Duty Black Ops Cold War zdradził press kit. Mamy datę i godzinę potencjalnego reveala.

Wygląda na to, że Activision wreszcie zaczyna robić zamieszanie wokół nowego Call of Duty. Tegoroczna odsłona wciąż jest dla większości fanów sporą niewiadomą. Dzięki chipsom Doritos poznaliśmy oficjalną nazwę, a niedawno dowiedzieliśmy się również, kto pracuje nad grą u boku Treyarch.

Zobacz: Dzisiaj rusza darmowy weekend z Modern Warfare

Teraz przyszedł najwyraźniej czas na więcej szczegółów. Do reprezentantów zagranicznych mediów Activision rozesłało niedawno potężną, zamkniętą na kłódkę skrzynkę. Została do niej dołączona kartka z informacją, żeby otworzyć ją dopiero 10 sierpnia o 18:00. W poniedziałek posiadacze skrzynki mają wysłać SMS-a na odpowiedni numer i w odpowiedzi dostaną kod do kłódki.

Nawet jeżeli nie będzie to oficjalny reveal nowego CoD-a, zawartość skrzynki powinna odpowiedzieć na kilka nurtujących społeczność pytań. Biorąc pod uwagę, że jest to pierwsza tego typu inicjatywa wokół Black Ops Cold War, można śmiało założyć nadchodzącą prezentację.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię