Strona głównaKonsolePlayStation 5 - ostatni przeciek ceny został zdementowany

PlayStation 5 – ostatni przeciek ceny został zdementowany

Niedawne plotki dotyczące ceny PS5 nie były prawdziwe. Carrefour przyznał się do błędu i wyjaśnił, że były to tylko spekulacje.

Cena PlayStation 5 to jeden z najgorętszych tematów dotyczących nowej generacji. Widzieliśmy już gry, poznaliśmy specyfikację i wygląd. Teraz pozostaje tylko kwestia, ile przyjdzie nam zapłacić za produkt Sony.

Zobacz: State of Play – czym pochwaliło się Sony na kolejnym pokazie?

Niedawno na stronie francuskiego Carrefoura pojawiła się powyższa oferta. Obie wersje konsoli pojawiły się obok nowego pada, kamery, pilota oraz słuchawek. Wszystko ze swoimi konkretnymi cenami.

Jak się jednak dzisiaj okazało, ceny były tylko spekulacją, a oferta trafiła w tym stanie na stronę sklepu przez przypadek. Kiedy w rezultacie możemy oficjalnie dowiedzieć się czegoś w kwestii preorderów oraz ceny? Bardzo możliwe, że nastąpi to jeszcze w tym miesiącu. Po internecie krążą ostatnio plotki o kolejnym, dużym ogłoszeniu Sony, które ma nastąpić w sierpniu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię