Strona głównaGryAktualnościZobacz, jak wygląda Wiedźmin 3 i Horizon w 8K

Zobacz, jak wygląda Wiedźmin 3 i Horizon w 8K

NVIDIA GeForce RTX 3090 demonstruje swoje możliwości. Wiedźmin 3 i Horizon: Zero Dawn w 8K prezentuje się całkiem imponująco.

Niektórzy gracze wciąż czekają na dobry moment, żeby wyposażyć się w monitor 4K i swoje wizualne doświadczenie przenieść na nieco wyższy poziom. Tymczasem po internecie krążą już pierwsze materiały z kilku gier AAA w rozdzielczości 8K.

Zobacz: wccNvidia nie jest zadowolona z uzysku rdzeni Ampere przez Samsunga

Wszystko to oczywiście dzięki pierwszej karcie graficznej, która obsługuje 8K, NVIDIA GeForce 3090. Powyżej możecie zobaczyć Wiedźmina 3 na ustawieniach Ultra. Na tym samym kanale znajdują się również fragmenty rozgrywki z Horizon Zero Dawn, Final Fantasy XV i Crysis 3, wszystkie w tej samej rozdzielczości, na równie wysokich detalach.

Imponuje bez wątpienia fakt, że wszystkim grom udaje się utrzymywać co najmniej stabilne 40 FPS-ów. Ciężko jednak oczekiwać, żeby 8K kiedykolwiek stało się standardem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceWccftech
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię