Strona głównaGryAktualnościRzekomy zwiastun Left 4 Dead 3 okazał się być fanowską "podróbką"

Rzekomy zwiastun Left 4 Dead 3 okazał się być fanowską „podróbką”

Jeśli jesteście fanami Left 4 Dead i z utęsknieniem czekacie na kolejną część tej produkcji, a jednocześnie wczoraj natrafiliście na tajemniczą animację, wyglądająca jak zwiastun – musimy Was rozczarować. Plotki jakoby powstawało Left 4 Dead 3 uciął sam wydawca.

Tajemniczy film, który – trzeba przyznać – prezentuje bardzo wysoki poziom jak na amatorską produkcję, pojawił się na kanale Clusterflu91. Podejrzenia graczy wzbudził fakt, że film jest jedynym na tym koncie, które w dodatku powstało bardzo niedawno, bo 2 dni temu. W nazwie filmu widnieje data 11 czerwca 2019 roku, więc przez chwilę tliła się iskierka nadzieji, że więcej informacji o grze pojawi się na tegorocznych targach E3.

Zobacz: Twórcy Left 4 Dead pracują nad niezapowiedzianym tytułem

Wspomniany film możecie zobaczyć poniżej:

Po publikacji filmu i dyskusji, jaka na jego temat rozgorzała w internecie, głos zabrał wydawca poprzednich części – Valve. Niestety, jednoznacznie ucięli spekulacje na temat ewentualnej autentyczności filmu. Póki co więc jedyne próby stworzenia Left 4 Dead 3 miały miejsce w 2013 roku, ale tamta wersja została anulowana. Czy ktokolwiek, kiedykolwiek jeszcze do powróci do prób stworzenia L4D 3? Nie wiadomo.

Zobacz: Back 4 Blood – nowa gra twórców Left 4 Dead z zombie w roli głównej

Jak podoba Wam się fanowska produkcja, która “nabrała” tylu graczy?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię