Strona głównaWiadomościRozrywkaAutorzy ekranizacji Sonica ugną się pod krytyką fanów. Zapowiedziano zmianę designu głównego...

Autorzy ekranizacji Sonica ugną się pod krytyką fanów. Zapowiedziano zmianę designu głównego bohatera

Pokazany niedawno trailer filmu z maskotką Segi – Soniciem – wywołał sporo kontrowersji. Głównym zarzutem widzów po jego zobaczeniu był, delikatnie mówiąc, niepokojący wygląd głównego bohatera.

Filmowemu Sonicowi twórcy nie wiedzieć po co dorobili zęby i ogólnie sprawili, że nieco odbiegał od pierwowzoru. Teraz, pod naporem krytyki fanów, autorzy filmu planują zmianę.

Zmianę potwierdził Jeff Fowler, reżyser filmu, który tak napisał na Twitterze:

“Przekaz jest głośny i jasny. Nie jesteście zadowoleni z projektu i chcecie zmian. Tak się stanie. Wszyscy w Paramount oraz Sega chcą by ta postać była najlepsza jaka tylko może być.”

Nie wiadomo jeszcze dokładnie jakie zmiany ma na myśli Jeff. Wielu fanów po zobaczeniu trailera podrzucało twórcom własne pomysły – być może to właśnie one zostaną wykorzystane jako inspiracja. A może znowu twórców poniesie wyobraźnia i pójdą we własnym kierunku. Niezależnie od opcji, pewnym jest, że czeka ich sporo pracy, by zmienić i dopracować wygląd Sonica przed premierą filmu, którą zaplanowano na listopad. Oby tylko wszystko udało się zrobić przy rozsądnych nakładach pracy, bez tak popularnego ostatnio w środowisku wykorzystywania pracowników do cna.

I oby nowy design Sonica był bliższy temu z Detektywa Pikachu, bez usilnych prób uczłowieczania niebieskiego jeża. A już na pewno bez zębów.

Co sądzicie na temat decyzji twórców filmu?

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię