Strona głównaGryZwierzęta w Red Dead Redemption 2 będą reagować w zależności od pory...

Zwierzęta w Red Dead Redemption 2 będą reagować w zależności od pory roku

Jeżeli byłby ogłoszony konkurs na najbardziej szczegółowe środowisko gry to z pewnością Rockstar zajmie pierwsze miejsce. Owszem CD Projekt, Nintendo, Bethesda również pokazały nam już kilka pięknych otwartych światów, ale tym razem to Rockstar ze swoim Red Dead Redemption 2 podnosi poprzeczkę bardzo wysoko.

W najnowszej produkcji studia dbałość o szczegóły w tworzeniu świata gry jest godna podziwu. Już nie chodzi nawet o kurczące się na mrozie jądra, ale o zachowanie zwierząt, których jak wiemy będzie ponad 200 gatunków. Jak się okazuje dzikie zwierzęta w RDR2 zmieniają swoje zachowanie w zależności od pory roku, jaka aktualnie trwa. Niedźwiedzie w zimie staje się bardziej agresywny z powodu mniejszej ilości dostępnego pożywienia. Jest to oczywiście tylko jeden z przykładów, na jakie będziemy mogli trafić.

Jeżeli chcecie sprawdzić to na własne oczy to przypominam premiera Red Dead Redemption 2 już 25 października na PS4 i Xbox One, chociaż jak się okazuje kilku szczęśliwców już zagrało.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. To może redakcja podpowie jak będą się zmieniać te 4 pory roku? Czy będzie to związane z tym że pojedziemy w góry i tam zastaniemy zimę, pojedziemy gdzieś na wyżyny i zastaniemy tam wiosnę, Czy też pojedziemy gdzieś w rejon nizin i tam zastaniemy lato a jeszcze w innym regionie jesień. Czy też będzie to wyglądało tak, że zaszyjemy się tylko i wyłącznie w jednym regionie i zastaniemy w jednym miejscu te wszystkie pory roku? Bo jeśli tak to będzie niezły skok w przód.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię