Strona głównaMobileAktualnościZynga Games tworzy grę w świecie Star Wars

Zynga Games tworzy grę w świecie Star Wars

Studio Zynga Games odpowiedzialne za grę Farmville zabrało się za produkcję nieujawnionej jeszcze gry osadzonej w świecie Star Wars. Czyżbyśmy mieli zająć się prowadzeniem farmy na Tatooine?

Zynga zamierza  wydać nieujawniona jeszcze grę osadzoną w uniwersum Star Wars. Premiera gry ma odbyć się jeszcze w tym roku. Studio zapowiada, ze wkrótce zdradzi więcej szczegółów na temat produkcji. Dodaje, że wersja beta gry zostanie udostępniona jeszcze tego lata.

Jak podaje przedstawiciel studia:

Spodziewamy się również, że nasza pierwsza gra Star Wars wejdzie do miękkiej premiery wczesnym latem z możliwością premiery do końca roku.

Miękkie uruchomienie to strategia często wykorzystywana przy uruchamianiu gier mobilnych. Można to porównać do wersji beta, ale z grami wydawanymi w określonych regionach świata. Gdy programiści sprawdzą pojemność serwera i naprawią błędy, następuje globalne uruchomienie tytułu.

Nadal nie wiemy dokładnie czym będzie ta gra, ale nie wydaje się, że będziemy musieli długo czekać. Podczas sesji Q&A z inwestorami, dyrektor generalny Zynga – Frank Gibeau powiedział:

Będzie więcej wiadomości na temat tytułu Star Wars w miarę zbliżania się do pierwszej połowy roku.

Zynga otworzyła nowe studio w Austin w Teksasie specjalnie do prac nad grą Star Wars. Zdaniem zespołu ma być przeniesienie wizualizacji konsoli aaa i głębokiej wciągającej rozgrywki na platformy mobilne.

Cokolwiek to jest, ta nowa gra będzie jedną z pierwszych nowych gier Gwiezdnych Wojen, które będą dostępne pod powracającą marką Lucasfilm Games, i prawdopodobnie jest jednym z nowych projektów, które Lucasfilm obiecał ujawnić w 2021 roku. Jak dotąd Lucasfilm Games ogłosiło grę z otwartym światem tworzoną przez Ubisoft, grę Indiana Jones tworzoną przez MachineGames oraz potwierdziło, że ​​EA ma jeszcze więcej gier Star Wars..

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię