Advertisement
Strona głównaGryAktualności36 tysięcy gier Flash uratowanych! Zagraj we wszystkie za darmo

36 tysięcy gier Flash uratowanych! Zagraj we wszystkie za darmo

Technologia Flash królowała na przełomie wieków dając graczom dostęp do tysięcy małych gier i animacji przynoszonych na dyskietkach z kafejek internetowych. Jak wiele innych rzeczy nie przetrwała próby czasu i została uśmiercona przez twórców, przez co kultowe produkcje takie jak Pico’s School mogą całkowicie zniknąć w mrokach historii. Na szczęście znalazło się schronienie dla 36 tysięcy hitów Flash, które zostały zebrane w jednym miejscu i są dostępne za darmo.

Launcher o nazwie Flashpoint został stworzony z myślą o wszystkich nostalgicznych graczach, w tym mnie, którzy lubią czasem powrócić do gier sprzed lat. Aplikacja daje dostęp do 36 000 tytułów, które odpalicie teraz bezpośrednio na swoim komputerze.

Zobacz: Serial Star Wars Underworld wyciekł do Sieci

Większość z nich to oczywiście śmieci, o których zwykle nikt nie słyszał. Znajdują się tam jednak perełki, takie jak wspomniany Picko’s. Po znalezieniu ulubionego tytułu wystarczy kliknąć, a aplikacja pobierze grę i uruchomi bezpośrednio na komputerze. Listę wszystkich dostępnych gier znajdziecie TUTAJ. A jeżeli nie chcecie pobierać wszystkiego osobno, możecie skorzystać z paczki Flashpoint 7.1 Ultimate, która zawiera wszystkie gry. Plik zajmuje bagatela 288 GB.

Zobacz: Animacja Netflixa opowie o życiu Vesemira

Program Flashpoint jest całkowicie darmowy i możecie go pobrać wchodząc TUTAJ.

Dobrej zabawy!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię