Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaSerial Star Wars Underworld wyciekł do Sieci

Serial Star Wars Underworld wyciekł do Sieci

Co prawda nie doczekaliśmy się serialu Star Wars Underworld, ale do Sieci właśnie wyciekł krótki materiał, który został przygotowany w 2010 roku. Możemy na nim zobaczyć, że szykowało się bardzo mroczne dzieło.

Już ponad 10 lat temu George Lucas planował pierwszy serial w historii Gwiezdnych Wojen. Przygotowano scenariusz aż na 100 odcinków, z czego każdy miał trwać około godziny. Na każdy epizod twórcy mieli do wydania nawet 50 mln dolarów. Niestety, projekt okazał się zbyt ambitny. Zaawansowane efekty specjalne i rozmach sprawiły, że Star Wars Underlord okazało się zbyt kosztowne. Finalnie z serialu zrezygnowano.

Dla wielu osób było to spore rozczarowanie. Star Wars Underworld miało być serialem niezwykle mrocznym. Mieliśmy w nim poznać przestępczy światek, a także śledzić losy powstającej właśnie Rebelii. W serialu mieli pojawić się także bohaterowie, znani z dużego ekranu, między innymi Han Solo.

Teraz do Sieci wyciekł materiał, który został przygotowany w 2010 roku. To fragment testowego docinka. Prawdopodobnie nie wszystko jest w 100 procentach dopracowane, ale i tak widać, że projekt był bardzo ambitny.

Na szczęście wiele lat później otrzymaliśmy serial The Mandalorian z uroczym Baby Yodą. W planach są też odcinkowe przygody Obi-Wana Kenobiego. Nowe plany powinniśmy też poznać w lutym, kiedy ujawniony ma być tajemniczy Project Luminos, który połączy wszystko, co związane z marką Gwiezdnych Wojen.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię