Strona głównaGryAktualnościOutriders - nowy bug usuwa wszystkie przedmioty na postaci

Outriders – nowy bug usuwa wszystkie przedmioty na postaci

People Can Fly musi szybko znaleźć rozwiązanie najnowszego problemu Outriders. Bug wyczyścił już ekwipunku kilku użytkowników Reddita.

Chociaż największym problemem Outriders wciąż pozostają serwery gry, słyszeliśmy również o bugach potrafiących zepsuć zabawę wielu graczom. Teraz na horyzoncie pojawił się jednak błąd, który tę zabawę może całkowicie zakończyć.

Zobacz: Apex Legends – 9 sezon przyniesie więcej contentu z Titanfalla

Gear deleted while trying to load into a random Expedition 🤦🏾‍♂️ from outriders

Wczoraj na oficjalnym subreddicie gry People Can Fly pojawiło się kilka postów mówiących o postaciach wyczyszczonych z przedmiotów. Na ten moment gracze twierdzą, że dzieje się to podczas dołączania do graczy online. Jeżeli gracie solo, nie macie raczej powodu do zmartwień.

This is starting to be really scary from outriders

Cały czas czekamy na jakąś oficjalną informację w tej sprawie od People Can Fly. Twórcy niejednokrotnie adresowali już temat matchmakingu i funkcji cross-play. Ten błąd wymaga jednak dużo szybszej reakcji. Zagrożone są ekwipunku wielu graczy wspólnie farmiących endgame.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię