Strona głównaKonsoleAbonamenty Sony - znamy polskie ceny

Abonamenty Sony – znamy polskie ceny

Niedawno informowaliśmy o zmianie decyzji Sony w sprawie otwarcia PS Plus Premium dla Polski. Dzisiaj wiemy już też ile będą kosztowały abonamenty Sony w Polsce.

Jak wiemy, nowa forma abonamentów, oferowana przez Sony, to trzy warianty. Podstawowy, PS Plus, przemianowany na PlayStation Plus Essential, nad Wisłą kosztować będzie 37 złotych za miesiąc, 100 złotych za 3 miesiące i 240 złotych za rok. Nieco wyższy i droższy pakiet – PlayStation Plus Extra – to już wydatek rzędu 58 złotych za miesiąc, 165 złotych za trzy miesiące, bądź 400 złotych za rok dostępu.

Zobacz: PlayStation Plus Premium w końcu w Polsce

No i na koniec mamy wspomniany już Plus Premium, który “rzutem na taśmę” został ogłoszony także w Polsce – tutaj trzeba się przygotować na 70 złotych na miesiąc, 200 złotych za 3 miesiące i 480 złotych za 12 miesięcy subskrypcji.

PlayStation Plus Premium

Dla porównania, Xbox Game Pass w wersji Ultimate kosztuje miesięcznie 54,99 złotych (i wciąż trwa promocja – 4 złote za pierwszy miesiąc), 169,99 za 3 miesiące, natomiast nie jest dostępna opcja opłacenia na rok z góry. W ramach subskrypcji mamy dostęp do gier na PC i Xboxa, granie w chmurze oraz spory (choć niepełny) wybór gier z poprzednich generacji Xboxa. Ale, jak zwykle bywa, decyzja o tym, czy decydujemy się na abonamenty Sony czy Xboxa, zależy od osobistych upodobań każdego gracza w kierunku konkretnych gier. A jak jest u Was?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię