Strona głównaWiadomościHardwareWysuwana klawiatura HyperDrift pomysłem Acera na przegrzewanie się laptopa

Wysuwana klawiatura HyperDrift pomysłem Acera na przegrzewanie się laptopa

Acer zaprezentował nowy model w linii swoich laptopów, tym razem sygnowany oznaczeniem Helios 700. Jego wyjątkowość polega na specjalnej, wysuwanej klawiaturze, która – jak informuje producent – ma zapewniać lepszy przepływ powietrza.

A jest co chłodzić, bo w laptopie znajdziemy procesory Intela 9. generacji, kartę graficzną Geforce GTX 2070 lub nawet 2080, do 64 GB pamięci DDR4 oraz technologie mające w założeniu poprawić możliwości połączenia z internetem.

Zobacz: Kiedy trzeba wyruszyć w podróż – plecaki gamingowe Acer

Oprócz tego laptopa wyposażono w 17-calowy ekran FHD IPS, z częstotliwością 144 Hz i czasem reakcji 3ms oraz technologią NVIDIA G-Sync. W sporych rozmiarów obudowie znalazło się jeszcze miejsce na aż 5 głośników i subwoofer.

Zobacz: Test klawiatury opto-mechaniczej ASUS TUF Gaming K7, czyli historia pewnej miłości

Cała magia laptopa ma jednak kryć się w klawiaturze HyperDrift – wysuwanej ku użytkownikowi. Pod nią skrywają się dwa dodatkowe wloty powietrza. Chłodzenie mają też wspomóc wentylatory 4. generacji Acer AeroBlade 3D, miedziane przewody cieplne, komora parowa i technologia Acer CoolBoost. Dodatkowym atutem klawiatury HyperDrift ma, według zapewnień producenta, być większa ergonomia niż w przypadku klawiatur klasycznych laptopów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię