Strona głównaGryAktualnościActivision – pozew przeciwko twórcom hacków

Activision – pozew przeciwko twórcom hacków

Activision pozwało twórców aplikami hakujących do Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone. Po pozwie poinformowała ekipa, która zajmuje się produkcją oprogramowania do oszukiwania w grach.

Firma o CXCheats poświadczyła na swoim Discordzie, że otrzymała pozew od Activision Publishing za tworzenie nielegalnych aplikacji do gier, których nie posiada praw. CXCheats na swojej stronie umożliwiało zakup kodów i aplikacji wykorzystywanych w Modern Warfare i Warzone do oszukiwania. Firma ogłosiła, że z powodu pozwu usuwa ze swojej strony wszystko co jest związane z Warzone i wydała oświadczenia.

Jak niektórzy z Was mogą wiedzieć, Activision Publishing złożyło przeciwko CXCheats pozew i wyjaśniło, że nasze usługi naruszają ich Warunki użytkowania. W wyniku pozwu zgodziliśmy się zaprzestać rozwoju i wsparcia dla wszystkich usług powiązanych z Call of Duty sprzedawanych za pośrednictwem naszej strony. Produkty te nie będą dostępne w żadnej formie. Należy również mieć świadomość, że używanie narzędzi innych firm w Call of Duty może skutkować zawieszeniem lub zablokowaniem konta przez Activision. Przepraszamy za ból jaki wyrządziliśmy graczom Call of Duty.

Call of Duty cierpi z powodu oszustów już od dania premiery 10 marca. Dzięki opcji cross-play problem ten dotyczy również społeczności konsolowej. To spowodowało, że gracze PS4 mogą wyłączyć cross-play. Gracze Xbox nie mogą tego zrobić. Twórcy haków powiedzieli, że użycie ich oprogramowania spowoduje stałe zablokowanie konta w Warzone.

Zobacz: Apple zamienia Fortnite na PUBG

Activision nie skomentowało pozwu. Wygląda na to, że może w końcu powoli uda się wyeliminować oszustów z gier. Oby.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię