Strona głównaGryAktualnościMass Effect Remastered Trylogy znamy już datę premiery?

Mass Effect Remastered Trylogy znamy już datę premiery?

Jeden z branżowych dziennikarzy twierdzi, że zna najnowsze szczegóły dotyczące Mass Effect Remastered. Wśród nich znalazła się także data premiery gry.

Od premiery Mass Effect Andromeda seria jest praktycznie uśpiona. Jakiś czas temu ME Remastered pojawiło się jako, place holder, na jednym ze sklepów z grami. Jednak jeszcze szybciej zniknęło. Teraz jeden z dziennikarzy branżowych twierdzi, że prace nad grą trwają i wkrótce odbędzie się premiera.

Zobacz: Apple zamienia Fortnite na PUBG

Podczas ostatniego odcinka podcastu GamesBeat Decides współgospodarz programu i dziennikarz Jeff Grubb stwierdził, że widział dowód na rozwój remasteru Mass Effect. Twierdzi on, że EA planuje wypuścić trylogię jeszcze w 2020 roku, dokładniej ma to się stać w październiku.

Data ta może nie być jednak ostateczna ze względu na opóźnienia, których przycszyny Grubb nie zna. Zauważył, że z jakiegoś powodu EA milczy na temat produkcji. Mike Minotti dodał, że gra może pojawić się na kolejnym EA Play, ponieważ wydawca nie zaplanował innych większych tytułów na jesień.

Zobacz: CD Projekt – rekord wyceny akcji po ogłoszeniu nowego Wiedźmina

Grubb dodał, że wierzy, że remaster będzie wydany maksymalnie do końca tego roku w cenie ok 60 dolarów. Nowa wersja powinna również dostarczyć kilka ulepszeń w stosunku do oryginału, jednak nie będzie to gra stworzona od podstaw.

Jak na razie EA i BioWare nie skomentowały sprawy Mass Effect Remastered. Dlatego warto traktować te informacje z lekkim przymrużeniem oka. Z drugiej strony EA wydało w tym roku ME 3 i Andromeda na Steam. Tak czy inaczej musimy poczekać na oficjalne informacje od twórców.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię