Strona głównaEsportAGO Gaming wciąż niepokonane w ESL Mistrzostwach Polski

AGO Gaming wciąż niepokonane w ESL Mistrzostwach Polski

AGO Gaming szturmem zdobywa polską scenę CS:GO. Niedawno powstała drużyna wciąż pozostaje niepokonana w ESL Mistrzostwach Polski i pewnie zmierza do turnieju finałowego.

Sekcja Counter-Strike: Global Offensive w organizacji AGO Gaming została powołana do życia na początku lipca. Zespół tworzą Damian ‘Furlan’ Kisłowski, Dominik ‘GruBy’ Świderski, Michał ‘snatchie’ Rudzki, Mateusz ‘TOAO’ Zawistowski i Tomasz ‘phr’ Wójcik. Przez niecałe 2 miesiące drużyna odniosła już kilka sukcesów i błyskawicznie przebiła się do polskiej czołówki. Teraz wciąż pozostaje niepokonana w ESL Mistrzostwach Polski, dzięki czemu AGO Gaming może być już pewnie udziału w turnieju finałowym.

W swoim ostatnim meczu, rozgrywanym późnym wieczorem w niedzielę, AGO Gaming stanęło naprzeciw PRIDE, które przez wielu uznawane jest za trzecią najlepszą polską drużynę. Jednak GruBy i spółka udowodnili, że oni również mają ambicję, aby wskoczyć do polskiego TOP3. Po pierwszej połowie meczu na Trainie wydawało się, że będziemy mieli prawdziwy pogrom. AGO prowadziło aż 14:1 i tylko cud mógł uratować zawodników PRIDE. Ten niemal się wydarzył, bo po świetnym comebacku PRIDE przegrali mapę wynikiem 16:14.

Identycznie rozpoczęła się druga mapa – Inferno. Znowu AGO Gaming od początku zdominowało swoich przeciwników, dzięki czemu po pierwszej połowie prowadzili wynikiem 14:1. Tym razem jednak nie dali PRIDE szansy na powrót do meczu i spotkanie zakończyli wynikiem 16:6. W ten sposób, po 10 rozegranych mapach, AGO Gaming może pochwalić się kompletem zwycięstw w ESL Mistrzostwach Polski. Przed Furlanem i spółką wciąż jednak najtrudniejszy mecz przeciwko Team Kinguin.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię