Strona głównaGryAktualnościAladyn: Disney rozważa sequel swojego live-action hitu

Aladyn: Disney rozważa sequel swojego live-action hitu

Will Smith będzie miał ręce pełne roboty. 

Od premiery minęły już prawie trzy miesiące, a dyskusje o kolejnym Aladynie stają się coraz poważniejsze. Wygląda na to, że Disney może pokusić się o sequel do swojego hitu.

Zobacz: Box Office: Król Lew z rekordowym otwarciem, Avengers: Endgame przebija Avatar

Nie jest to zapewne przypadek, że informacja o drugiej części przychodzi kilka tygodni po tym, jak film przekroczył miliard dolarów w box office. Aladyn stał się tym samym drugim najlepiej zarabiającym filmem live-action Disneya, zaraz po Pięknej i Bestii z Emmą Watson w roli głównej.

Chociaż producent Dan Lin w rozmowie z CBR nie potwierdził oficjalnie rozpoczęcia prac nad sequelem, powiedział, że rozważają taką możliwość. Co więcej, nie wygląda to na próbę dosłownego odtworzenia starszych animacji, niczym w Królu Lwie. Twórcy chcą potraktować sequel w ten sam sposób co ostatnią premierę i bacznie obserwują to, co powstało w świecie Aladyna wcześniej, ale uważają, że jest jeszcze sporo historii do opowiedzenia.

Jeżeli okazałoby się, że właśnie taką drogą pójdzie sequel, może faktycznie wyjdzie mu to na dobre.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię