Strona głównaGryAktualnościPowrót do Splinter Cella ma nastąpić w nieco mniej standardowej formie

Powrót do Splinter Cella ma nastąpić w nieco mniej standardowej formie

Splinter Cell faktycznie ma powrócić. 

W dobie licznych Assassin’s Creedów oraz Far Cry’ów, zagubiła się inna, potężna marka Ubisoftu, której wyczekuje wielu fanów.

Zobacz: Ubisoft zapowiada wydarzenia dla społeczności, Ubisoft Experience

O powrocie Splinter Cella słyszeliśmy już wcześniej. Teraz, przy okazji wizyty CEO Ubisoftu w Chinach, Yves Guillemot rozmawiał z GamerSky i potwierdził, że ruszyły prace nad kolejną odsłoną popularnej serii. Tę informację okraszył jednak bardzo dużą ilością niedopowiedzeń.

Następny Splinter Cell ma przeprowadzić jakieś eksperymenty, na różnych urządzeniach. Sam Ubisoft pracuje z kolei nad marką gry, żeby przygotować ją na powrót. Konkretnej daty oczywiście nie dostaniemy pewnie jeszcze przez dłuższy czas. Jak powiedział Yves, znalezienie odpowiedniego sposobu na wielki powrót zajmie trochę czasu.

Wielu fanów gier wideo pewnie jest już świadome, że hasło „różne urządzenia” zazwyczaj oznacza grę mobilną. Może to mieć jakiś związek z zaprezentowanym na E3 Elite Squad, tytułem na smartfony z różnymi, grywalnymi postaciami z gier Tom Clancy. W tym Samem Fisherem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię