Strona głównaGryAleksandr Owieczkin nowym kapitanem okrętów w World of Warships

Aleksandr Owieczkin nowym kapitanem okrętów w World of Warships

W sezonie wakacyjnym mogliśmy zobaczyć Gianluigiego Buffona w World of Tanks, a teraz do drugiego koronnego produktu Wargaming zawita inny, znany sportowiec. Kapitan Washington Capitals zostanie dowódcą okrętu.

Owieczkina obsadzono w grze z okazji nadchodzącego wielkimi krokami sezonu 2018-2019 w NHL. Fani hokeja mogą kojarzyć Owieczkina między innymi jako obrońcę mistrzowskiego tytułu i pucharu Stanleya z poprzedniego sezonu, jak również trzykrotnego zdobywcę MVP ligi. Jego postać będzie dostępna w grze jeszcze w październiku, a konkretnie – w połowie miesiąca.

Gry komputerowe są jak sport – mówi Owieczkin – aby coś osiągnąć graj więcej, trenuj więcej. Na początku mojej przygody z grą nie szło mi najlepiej, ale tak jak na lodzie będę grał, trenował swoje umiejętności, dopóki nie będę najlepszy!

Hokeistę będzie można obsadzić w czterech różnych rolach: dowódcy floty USA, ZSRR oraz dwóch wyjątkowych, międzynarodowych okrętów. Jako kapitan, Owieczkin zapewni graczowi specjalne umiejętności, poprawiające celność dział i zwiększające wytrzymałość.

Dodanie tej nietuzinkowej postaci to nie jedyna zmiana, jaką zaserwuje graczom aktualizacja. Zaoferuje ona również łodzie podwodne w trybie halloweenowym.

Przy okazji aktualizacji z hokeistą nagrano specjalny zwiastun, promujący akcję Wargaming “Earn Your Greatness”. W zwiastunie tym możecie zobaczyć co, zdaniem Wargaming, hardcore’owi gracze i profesjonalni sportowcy mają ze sobą wspólnego. Poniżej możecie zobaczyć co z tego wyszło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię