Strona głównaGryAmazon tworzy grę MMO, a gameplay niespodziewanie wyciekł na PornHubie

Amazon tworzy grę MMO, a gameplay niespodziewanie wyciekł na PornHubie

Przez lata Amazon starał się wejść na rynek gier wideo z różnym skutkiem. Następnym projektem jednego z największych sklepów internetowych będzie MMORPG z elementami magii i motywami kolonialnymi. Zapewne gra byłaby tworzona dalej w tajemnicy gdyby nie gameplay, który niespodziewanie pojawił się w miejscu gdzie raczej nikt by się nie spodziewał, czyli na PornHub.

Nowe dzieło Amazon będzie nosiło tytuł New World. Materiał z zamkniętych testów beta wyciekł do Internetu, dzięki czemu każdy może przekonać się czy Amazon umie w gry. Na szczęście lub nieszczęście nie musicie odwiedzać strony porno żeby go zobaczyć. J

Obecnie materiał został udostępniony na YouTube wraz z komentarzem, co pozwala lepiej ogarnąć co widzimy na ekranie. Z racji tego, że jest to przeciek, film może zostać usunięty, więc należy się śpieszyć. Miłego oglądania.

Zapowiada się ciekawie jednak 9 minut to dla gier MMO stanowczo za mało, aby wyrobić sobie zdanie. Widać jednak, że pewne elementy gry są standardowe jak pasek szybkiego dostępu, ale już zbieranie zasobów i crafting bardziej pasuje do gier survivalowych. Wygląda na to, że walka wymaga jednak celowania, przynajmniej bronią dystansową.

Wydaje się, że największym elementem, jaki wyróżnia New World od innych gier jest skupienie na projektowaniu czyli budowanie mieszkań i ekonomię zależną od graczy. Jak to sprawdzi się w praktyce okaże się w finalnej wersji gry.

Jeżeli chodzi zaś o to dlaczego materiał pojawił się na PornHubie, to chodzi o kontrolę filmów. Serwisy typu Youtube bardzo szybko mogą wyłapać taki przeciek i go usunąć. Z kolei zanim zostanie zauważony przez administrację na stronie pełnej filmów dla dorosłych zdąży go obejrzeć spora grupa osób. Podobnie został ujawniony film z Fallout 4, który został umieszczony na tym samym serwisie i zatytułowany: HIDDEN CAMERA SHOWS AUDIENCE TEASED BY BIG BUTT MAN IN TIGHTS LIVE”.

I teraz niech ktoś powie, że ludzie puszczający przecieki z gier do sieci nie są kreatywni.

BTW, nie proście o link do filmu na PornHubie 😉

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię