Advertisement
Strona głównaGryAktualnościAnimal Crossing: New Horizons - do gry zawitał sezon nowych wydarzeń

Animal Crossing: New Horizons – do gry zawitał sezon nowych wydarzeń

Jest czerwiec, a to oznacza nowe, sezonowe wydarzenia w Animal Crossing: New Horizons. Aktualizacja 1.20 wprowadza sezon… ślubny.

W nowych wydarzeniach będzie można brać udział do 30 czerwca 2020. Krążą one wokół pary postaci z gry, Reese i Cyrusa. Naszym zadaniem jest pomoc w udekorowaniu studia fotograficznego Harveya dla młodej pary. Trzeba zwracać uwagę na to jaki jest “temat przewodni” danego dnia i następnie wykonać zgodne z nim zdjęcia. W nagrodę otrzymamy specjalną walutę, nazwaną “kryształami serca”. Czasem otrzymamy też zestaw ślubnych mebli. Kryształy serca można wymieniać na kolejne elementy umeblowania, dekoracje i ubrania.

Zobacz: Animal Crossing: New Horizons – PETA krytykuje muzeum Blathersa

Animal Crossing znane jest z tego, że pomaga graczom w socjalizowaniu się w trakcie pandemii koronawirusa. Miał już nawet miejsce jeden wirtualny ślub pary, która musiała odwołać ten prawdziwy. Na tego rodzaju wydarzenia gracze przygotowują własne dekoracje i stroje, a nadchodzące wydarzenie powinno być do nich fajnym dodatkiem.

Jeśli natomiast sami chcecie się przekonać o tym, jakie ciekawe rzeczy można znaleźć na Nintendo Switch, proponujemy ciekawe oferty na Nintendo Labo:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię