Strona głównaGryAktualnościAnno 1800 - już teraz możesz zapisać się do zamkniętej bety

Anno 1800 – już teraz możesz zapisać się do zamkniętej bety

Już w najbliższy czwartek (31 stycznia) ruszają zamknięte beta testy gry Anno 1800. Jeśli chcecie wziąć w nich udział, to musicie się zapisać i liczyć na to, że deweloper wybierze akurat Waszą kandydaturę.

Anno to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych i lubianych przez graczy serii gier strategicznych. W kolejnej odsłonie staniemy na czele miasta w erze wiktoriańskiej, które trzeba sprawnie i płynnie przeprowadzić przez okres rewolucji przemysłowej. W tym celu trzeba dbać zarówno o farmerów, robotników, jak i zadowalać wyższe klasy. W tym wszystkim mogą przeszkodzić takie zagrożenia, jak chociażby zamieszki na ulicach.

Zobacz: Gaming i esport z przychodami większymi niż hollywoodzkie superprodukcje. Gry rozrywką numer 1 na świecie

W Anno 1800 zostanie dodana zupełnie nowa funkcja – ekspedycje. Gracze będą mogli wysyłać swoich mieszkańców na wyprawy w poszukiwaniu antycznych artefaktów lub rzadkich gatunków zwierząt. Każde z nich mogą przyciągnąć do miasta nowe osoby, zainteresowane znaleziskami. Sam mechanizm ma być niezwykle ciekawy, bo w zależności od wybranych na ekspedycję osób (np. księdza) i zabranych zapasów, możemy natrafić na różne przygody. Całość ma być rozgrywana w stylu tekstowym.

Zobacz: Wiedźmin 3 z historycznym osiągnięciem. Polska gra najwyżej w historii ocenianą przez graczy

Jeśli już teraz chcielibyście sprawdzić wszystkie te nowości, to w najbliższy czwartek (31 stycznia) ruszą zamknięte beta testy gry Anno 1800. Aby się do nich zapisać, wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową serii i zalogować się swoim kontem Uplay. Beta testy odbywają się tylko na PC-tach i potrwają do 4 lutego. Gra trafi do sprzedaży 16 kwietnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię