Strona głównaKonsoleRewelacyjne gry w lutowym Games With Gold na Xboxa

Rewelacyjne gry w lutowym Games With Gold na Xboxa

Co miesiąc posiadacze PlayStation i Xboxów raczeni są darmowymi grami (o ile mają odpowiedni abonament). Właśnie poznaliśmy tytuły, które w lutym prawdopodobnie zostaną udostępnione użytkownikom konsoli Microsoftu i trzeba przyznać, że to rewelacyjne produkcje.

Microsoft przegrał tę generację konsol. Oczywiście nie ma wielkich powodów do narzekania. Xboxy sprzedawały się nieźle i pewnie przyniosły amerykańskiej firmie spore zyski. Po prostu PlayStation radziło sobie lepiej. W czym tkwi taki stan rzeczy? Głównie w grach ekskluzywnych, które na konsoli Sony były po prostu lepsze. Xbox wygrywa za to promocjami w Games With Gold.

Już w lutym, według plotek, posiadacze Xbox One będą mieli okazję zagrać w świetną grę z gatunku survival – Firewatch. Jeśli nie wiecie, czym jest ta produkcja, to zapraszamy do recenzji. Gra będzie dostępna w ramach programu Games with Gold od 1 do 28 lutego, więc macie cały miesiąc aby dodać ją do biblioteki całkowicie za darmo.

Zobacz: Płynna rozgrywka w Resident Evil 2? Według Digital Foundry gra na Xbox One X jest najlepszym wyborem

Ale to nie koniec dobrych informacji. Już 15 lutego Microsoft udostępni posiadaczom Xbox One kolejną grę. Będzie to prawdopodobnie jeszcze lepsza produkcja. Strzelanie, niszczenie, rozwałka i mnóstwo krwi. Tak, od 15 lutego do 16 marca pogracie za darmo w Dooma. Tej gry chyba nie trzeba nikomu reklamować.

Nie można też zapomnieć o posiadaczach Xboxów 360. Oni pograją w Alice: Madness Returns (1-15 luty) oraz Max Payne 2: The Fall of Max Payne (16-28 luty).

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

3 KOMENTARZE

  1. ok, panie Damianie – po pierwsze to przeciek więc po co robić z tego artykuł skoro info jest niepotwierdzone? po drugie sformułowanie: macie miesiac zeby ograc ta gre za darmo jest bledne bo jest to miesiac na dodanie gdy do biblioteki a ogranie jej moze sie odbyc w dowolnym momencie naszego zycia po tym fakcie. Zdanie sugeruje nieswiadomym graczom, potencjalnym nabywcom konsoli ze po miesiacu gra juz nie jest ich. wiem ze sie czepiam, ale dziennikarz musi byc po pierwsze dobrze poinformowany a po drugie poprawnie poslugiwac sie jezykiem polskim.

    • 1. Gdyby dziennikarze tech nie pisali o przeciekach, to by odpadało sporo tematów. To normalna praktyka, że piszę się o plotkach.
      2. Słuszna uwaga. Poprawiłem 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię