Strona głównaEsportCounter-StrikeAnonymo Esports znowu ostatnią nadzieją Polski w walce o Majora! Czeka nas...

Anonymo Esports znowu ostatnią nadzieją Polski w walce o Majora! Czeka nas rewanż z NiP

Drużyn w stawce było wiele, finalnie honoru polskich barw w ostatecznej walce o Majora bronić będzie Anonymo Esports. Czeka nas też “rewanż z podtekstem”.

To była długa niedziela dla zawodników Anonymo Esports. Jednak czekanie się opłaciło, bo po czterech niedzielnych pojedynkach polska formacja uzyskała awans na LAN-a Regional Major Rankings 2022 w Bukareszcie. Zaczęło się od jednomapowego pojedynku z Apeks, w którym Polacy wygrali 16:11. Potem przyszła kolej na turecką ekipę Eternal Fire – tu jednak nie było już tak kolorowo, a innocent i jego koledzy musieli uznać wyższość przeciwników.

Anonymo Esports

Przegrana nie przekreśliła jednak szans Anonymo, którzy spadli do dolnej drabinki i musieli wygrać każde kolejne starcie. Najbardziej zacięte i nerwowe było spotkanie z FATE Esports, w którym Polacy dokonali comebacku ze stanu 4:15, doprowadzając do dogrywki, w której nie oddali już przeciwnikom ani jednej mapy. W ostatnim, decydującym starciu pokonaliśmy Tricked Esport 16:9, 16:5.

RMR Bukareszt zostaną rozegrane w dniach 17-20 oraz 21-24 kwietnia. Polska formacja trafiła do grupy B, w której zagra m.in. z Ninjas in Pyjamas, z którymi ma… pewne niezamknięte porachunki z zeszłego roku. Jednak tym razem mecz będzie rozgrywany w formie LAN-a, więc tym razem już nikt nie powinien się skarżyć na jakość swojego połączenia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię