Strona głównaGryAktualnościApex Legends - darmowy battle royale w uniwersum Titanfall już jutro?

Apex Legends – darmowy battle royale w uniwersum Titanfall już jutro?

Już jutro na nasze komputery oraz konsole ma trafić darmowa gra z uniwersum Titanfall. Apex Legends to spin-off z gatunku battle royale, który powstał przy okazji produkcji Titanfall 3.

Informacje o udostępnieniu przez Respawn Entertainment darmowej gry pochodzą z kilku niezależnych źródeł. Jednocześnie do tego momentu studio nie potwierdziło oficjalnie tych informacji. Te mają zostać przekazane światu dzisiaj w nocy podczas transmisji Super Bowl w USA. Apex Legends ma być kolejnym przedstawicielem gatunku battle royale, dostępnym na PC, Xbox One oraz PS4.

Zobacz: Metro 2033 i Metro Last Light zalewają fale negatywnych opinii na Steam

W tym przypadku raczej nie może być mowie o pomyłce, informacje na temat gry zostały przekazane z kilku niezależnych miejsc. A głównym ich ma być samo EA, które zaprezentowało Apex Legends podczas niedawnej imprez, na którą zostali zaproszeni znani streamerzy oraz YouTuberzy.

W grze w przeciwieństwie do pierwowzoru nie spotkamy tytanów, do dyspozycji dostaniemy za to bohaterów z unikalnymi zdolnościami. W meczu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 60 graczy, zarówno walcząc solo jak i w trójkach. Według jednego z informatorów gra ma wyglądać jak połączenie Titanfall z Overwatchem i trybem Blackout z Black Ops 4.

Zobacz: Niewidomy gracz pobija kolejne rekordy w Gears of War

Apex Legends rzekomo powstał z „odpadów”, jakie pozostały po produkcji Titanfall 3, który miał mieć premierę w zeszłym roku, jednak nie trafił do sprzedaży ze względu na słabą, jakość gry. Ostatecznie premiera Titanfall 3 ma nastąpić w późniejszym terminie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcekotaku
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Świetna informacja! Umiejętności w stylu Overwatch mogą sporo namięszać. Mam nadzieje, że jednak jakoś sprawnie wplotą mechy w ten tryb 🙁
    Na bank przetestuje. Gdybyście chcieli zobaczyć gameplay na żywo z tego tytułu, zapraszam na mojego streama: !

    ADMIN: NIE WKLEJAMY LINKÓW POZA DOMENĄ GAMINGSOCIETY.PL !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię