Strona głównaWiadomościKruszwil: Policja przeszukała mieszkanie kontrowersyjnego twórcy

Kruszwil: Policja przeszukała mieszkanie kontrowersyjnego twórcy

Tego tygodnia kontrowersyjny youtuber nie może zaliczyć do udanych. Po zawiadomieniu o podejrzeniu popełnienia przestępstwa domy Kruszwila oraz jego ekipy zostały przeszukane przez policję. O sprawie informuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

To właśnie OMZRiK zgłosił do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez ekipę Kruszwila. Marek K wraz z kolegami podejrzewani są o wykorzystanie małoletniego chłopca i nakłanianie do dotykania miejsc intymnych dorosłych kobiet. Sytuacja ta została utrwalona i opublikowana w sieci. Za popełnione czyny sprawcom grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Niedawno kanał Kruszwila został usunięty z serwisu Youtube a wcześniej została rozwiązana z nim umowa partnerska sieci Lifetube. Teraz cała ekipa zaliczyła policyjny wjazd na chatę i przeszukanie. Podczas czynności policja zarekwirowała telefony, dyski oraz sprzęt komputerowy należący do sprawców.

Kruszwil przesłuchanie

Zobacz: Lord Kruszwil ma coraz większe kłopoty, jego kanał wyrzucony z sieci Lifetube

Teraz biegli zajmą się przeszukaniem nośników i zabezpieczeniem treści związanych z molestowaniem i wykorzystaniem dzieci. Zostaną one wykorzystane jako dowód w śledztwie.

Zobacz: Ministerstwo Cyfryzacji dołączyło do walki z patostreamerami

Do sprawy z pewnością jeszcze wrócimy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceOMZRiK
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię