Apple przyzwyczaiło nas do tego, że ich produkty kojarzą się z bardzo wysokimi cenami. To się jednak może zmienić wraz z premierą modelu SE 2.

To drugi raz w historii smartfonów Apple, kiedy firma oferuje swoje urządzenie za nieco bardziej rozsądną cenę. W przypadku iPhone’a SE 2 ma ona wynosić 399 dolarów. To odpowiedź na Pixela 3A od Google. Oczywiście w ślad za tym pójdą pewne ustępstwa, bo już wiadomo, że pod kątem parametrów telefon ma przypominać IPhone’a 8. Dla jednych jest to już zabytek – dla innych kusząca propozycja by w końcu zapoznać się z tymi telefonami.

Zobacz: iPhone 11 Pro – Apple najwyraźniej inspirowało się Cyberpunkiem 2077

Jaka dokładnie specyfikacja będzie się kryła za IPhone’m SE2? Ekran LCD o przekątnej 4,7 cala, brak notcha i fizyczny przycisk home. Do tego system Touch ID, natomiast zabraknie Face ID i 3D Touch. Wewnątrz układ Apple A13 i 3 GB pamięci RAM. Do tego 64 lub 128 GB przestrzeni na prywatne dane. Aparat? Pojedynczy. Specjaliści rynku telefonów komórkowych przewidują, że nowy telefon powinien być hitem i sprzedać się nawet w 30 milionach egzemplarzy. Premierę zaplanowano na początek 2020 roku.

 

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię